Матрац Matroluxe Milan 90х190
Фото 4 | від 27 722 до 28 190 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:висока (5) Навантаження:до 130 кг Висота:20 см |
Модифікації Matroluxe Milan 14
Характеристики
Matroluxe Milan 90х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Matroluxe Milan 90х190:
- Чохол — стрейч-трикотаж глибокого прошивання, на блискавці
- Повітропроникний
- Гігроскопічний
Де купити Matroluxe Milan 90х190
Matroluxe Матрац Мілан/Milan Matroluxe 90x190 | 28 190 грн. |
Матрас Matroluxe Milan 90х190 | 28 190 грн. |
Матрац MatroLuxe Milan 90х190 см (0000000028) | 27 722 грн. |
Закрити
Рекомендуємо