Конструктор Maximus Master 4 5068
Maximus Master 4 5068 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maximus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maximus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maximus Master 4 5068
Усі ціни 6 →Конструктор «Майстер 4 М» 189 елементів(5068) | 291 грн. |
Конструктор "Майстер 4 М" 189 елементів MAXIMUS (5068) | 363 грн. |
Конструктор "Майстер-4" 189 ел. Maximus ( 5068 ) | 297 грн. |
Конструктор «Майстер 4 М» 189 дет Maximus (5068-12) | 364 грн. |
Конструктор «Майстер 4М» Maximus (5068) | 355 грн. |
Конструктор Майстер-4, 189 деталей Максимус (5068) | 340 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →