Термос Maxmark MK-PRO480 0.48 л
Фото 4 |
Maxmark MK-PRO480 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxmark MK-PRO480 0.48 л
Термос MAXMARK MK-PRO480 Код 3851 | 857 грн. |
Термос MAXMARK MK-PRO480BU Код 3850 | 857 грн. |
Термос Maxmark 0.48 л (MK-PRO480) | 519 грн. |
Термос MAXMARK MK-PRO480, синій | 596 грн. |
Термос MAXMARK MK-PRO480, сріблястий | 596 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →