Млинниця Maxwell MW-1970
Відео 2Фото 2 |
Maxwell MW-1970 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxwell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxwell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxwell MW-1970
Блинница Maxwell MW-1970 Bk | 1 003 грн. |
Блінниця Maxwell MW-1970 | 960 грн. |
Блинница MAXWELL MW 1970 | 1 092 грн. |
Млинець Maxwell MW-1970 | 935 грн. |
Потрібна вправність розподіляти тісто. Паличку для розподілу тіста краще змочувати водою. мені просто знахідка, т.к. у мене індукційна плита та сковорідки підходять лише спеціальні, а вони дорогі, важкі та для млинців не підходять. Крім того ціна млинці не більша за вартість такої сковорідки - 1390 у корпорації Центр. Пекла млинці за тиждень 5 разів. купила перед масляною якраз. Відмінно дбають, перевертаються. Зручна лопатка! Поверхня не прогоріла на відміну сковорідок. нагрівання рівномірне і діаметр млинця зручне для загортання начинки. не бачу поки що. користуюся Maxwell MW-1970 тиждень |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості млинниці Maxwell MW-1970:
- Відсік для шнура живлення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →