Шини для квадроциклів Maxxis Bighorn Radial 26/8 R12
![]() |
Maxxis Bighorn Radial 26/8 R12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Maxxis Bighorn Radial 26/8 R12
| Ціни на Maxxis Bighorn Radial 26/8 R12 |
|---|---|---|---|---|
| Maxxis Bighorn Radial 25/8 R12 | від 6 039 грн. | 6 пропозицій | ||
| Maxxis Bighorn Radial 25/10 R12 | від 6 553 грн. | 2 пропозиції | ||
| Maxxis Bighorn Radial 26/8 R12 | від 6 560 грн. | 2 пропозиції | ||
| Maxxis Bighorn Radial 26/8 R14 | від 7 077 грн. | 2 пропозиції | ||
| Maxxis Bighorn Radial 26/9 R12 | від 12 798 грн. | 4 пропозиції | ||
| Maxxis Bighorn Radial 26/9 R14 | від 7 747 грн. | 5 пропозицій | ||
| Maxxis Bighorn Radial 26/10 R12 | від 8 038 грн. | 6 пропозицій | ||
| Maxxis Bighorn Radial 26/11 R14 | від 10 790 грн. | 5 пропозицій | ||
| Maxxis Bighorn Radial 26/12 R12 | від 5 475 грн. | 8 пропозицій | ||
| Maxxis Bighorn Radial 27/9 R12 | від 7 164 грн. | 3 пропозиції | ||
| Maxxis Bighorn Radial 27/12 R12 | від 9 287 грн. | 5 пропозицій | ||
| Maxxis Bighorn Radial 29/9 R14 | від 9 031 грн. | 1 пропозиція | ||
| Maxxis Bighorn Radial 29/11 R14 | від 9 975 грн. | 4 пропозиції | ||
| Maxxis Bighorn Radial 30/10 R14 | від 9 115 грн. | 5 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →