Мотошина Maxxis M7313 Maxxcross EN 90/90 -21 54R
Maxxis M7313 Maxxcross EN 90/90 -21 54R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis M7313 Maxxcross EN 90/90 -21 54R
Maxxis M7313 90/90 R21 54R TT 72742600 | 4 589 грн. |
Maxxis Maxxcross EN M7313 90/90 R21 54R | 4 370 грн. |
Maxxis M7313 90/90 R21 54R TT | 4 743 грн. |