Мотошина Mitas C-19 90/90 -21 54R
Відео 4 |
Mitas C-19 90/90 -21 54R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas C-19 90/90 -21 54R
Усі ціни 6 →Mitas C-19 90/90 R21 54R TT 2000026711101 | 2 965 грн. |
Mitas C-19 90/90 R21 54R TT Red | 3 210 грн. |
Mitas C-19 90/90 R21 54R TT yellow 2000026709101 | 3 441 грн. |
Mitas C-19 90/90 R21 54R TT green 2000026710101 | 4 423 грн. |
Mitas C-19 90/90 R21 54R TT green | 4 685 грн. |
Mitas C-19 90/90 R21 54R TT yellow | 3 645 грн. |
Відеоогляди
Модификації Mitas C-19 90/90 -21 54R
Ціни на Mitas C-19 90/90 -21 54R |
---|---|---|---|---|
Mitas C-19 2.5 -12 37M | від 1 965 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas C-19 2.5 R12 37M | від 1 895 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitas C-19 70/100 R17 40M | від 1 930 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas C-19 90/90 -21 54R | від 2 965 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitas C-19 90/100 -21 57R | від 3 213 грн. | 5 пропозицій |