Термос MEGA ET160 1.6 л
Фото 5 |
MEGA ET160 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MEGA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MEGA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MEGA ET160 1.6 л
Усі ціни 10 →Термос Mega ЕТ160 (1,6л) синий 0717040381609 | 760 грн. |
Термос Mega ЕТ160, 1.6л | 761 грн. |
Термос Mega, ЕТ160 1,6 л синий (0717040381609) | 760 грн. |
Термос MEGA ЕТ160 | 779 грн. |
Термос Mega ЕТ160 | 760 грн. |
ще 5 пропозицій
0 0 4 0 |
нормальний термос .відмінно тримає температуру добре тримає тепло користувався 3 роки потім розбив колбу.якщо хто знає де купити підкажіть PS/2: |
вже сто разів заварював чай глінтвейн та інше ціна.поїлка.дві чашки. добре тримає температуру 10 годин запросто гумове кільце ущільнювача під кришкою випадає і пластмасова кругла хрень біля напувалки іноді відвалюється користуюся MEGA ET050 більше року |
Користуємося термосом не часто. Хороша модель за приємною ціною. Температуру тримає добре. Для невеликої сім'ї з чотирьох осіб – те, що потрібно. Купив для сімейного відпочинку, виходу на природу, на шашлик та інше, бо як не зберемося, а термоса вдома немає. Об'єм майже два літри підходить для чотирьох людей. Виглядає термос непогано, корпус пластмасовий, але матеріал, зважаючи на все, непоганий. Що стосується безпосередньо утримання температури, то із цим завданням справляється добре. За особистими спостереженнями справляється десь на протязі 6-7 годин, чого цілком достатньо, потім уже йдуть втрати. Ковба скляна, тому ніяких зайвих запахів усередині немає. Так як термос досить габаритний - добре, що є зручна ручка для перенесення і наливання напоїв. У комплекті йдуть відразу дві чашки, але вони якісь безглузді (тим більше одна зовсім без ручки). Дуже хотілося б, щоб у комплектації були чотири повноцінні чашки.
Не дуже сподобався клапан під кришкою, виглядає трохи розхлябаним. користуюся MEGA ET190 місяць і більше |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Додаткові функції і можливості термоса MEGA EТ160:
- Зберігає холод до 24 годин
- Зберігає тепло до 8 годин
Модификації MEGA ET160
Ціни на MEGA ET160 |
---|---|---|---|---|
MEGA ET050 0.5 л | від 475 грн. | 11 пропозицій | ||
MEGA ET100 1 л | від 615 грн. | 17 пропозицій | ||
MEGA ET160 1.6 л | від 760 грн. | 11 пропозицій | ||
MEGA ET190 1.9 л | від 789 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →