Вантажний акумулятор Mercury Special Plus 6CT-192L
від 6 679 до 9 234 грн. Порівняти ціни 4 →Призначення:вантажівка (автобус) Ємність:192 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:1250 A |
Модифікації Mercury Special Plus 6
Характеристики
Mercury Special Plus 6CT-192L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mercury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mercury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Mercury Special Plus 6CT-192L
Сортувати
Акумулятор автомобільний MERCURY battery SPECIAL Plus 192Ah (P47293) P4729 | 6 679 грн. |
MERCURY battery Акумулятор автомобільний MERCURY battery SPECIAL Plus 192A | 6 679 грн. |
Акумулятор автомобільний 192ач 1250а "+" зліва MERCURY, P47293 | 7 871 грн. |
Автомобільний акумулятор MERCURY battery SPECIAL Plus 192Ah (P47293) | 9 234 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо