Роутер Mercusys MR90X
Відео 5Фото 4 |
Просунутий бездротовий маршрутизатор з безліччю ріжок-антен, що стирчать, що належить до класу Wi-Fi обладнання AX6000. Модель підтримує роботу в мережах Wi-Fi 6 (802.11ax), забезпечуючи швидкість обміну даними до 1148 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц і до 4804 Мбіт/с в менш завантаженому діапазоні 5 ГГц. Вісім всеспрямованих антен з високим коефіцієнтом посилення та технологією Beamforming гарантують стабільний Wi-Fi у всьому будинку.
BSS Coloring допомагає мінімізувати перешкоди від інших сигналів. А технології MU-MIMO 4×4 та OFDMA дозволяють розвантажити мережу та наростити її пропускну здатність. Разом з тим, Mercusys MR90X підтримує канали шириною 160 МГц. Що ж до фізичних портів підключення, на борту моделі є 2.5-гігабітний WAN/LAN, один мережевий роз'єм стандарту Gigabit Ethernet, що перепризначається, і ще парочка гігабітних LAN-портів. Роутер забезпечує надійне шифрування трафіку завдяки стандарту WPA3. Одночасно до нього може підключатися до 256 клієнтських пристроїв. Налаштування бездротового маршрутизатора здійснюється через веб-інтерфейс або мобільний додаток MERCUSYS, який включає гнучкі інструменти батьківського контролю.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mercusys 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mercusys.
Купити Mercusys MR90X
Усі ціни 7 →Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mercusys MR90X | 5 269 грн. |
Mercusys MR90X Маршрутизатор | 5 399 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Mercusys MR90X | 5 407 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Mercusys MR90X | 5 305 грн. |
Маршрутизатор MERCUSYS MR90X | 5 399 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mercusys MR90X [104073] | 6 587 грн. |
Маршрутизатор Mercusys MR90X AX6000 1x2.5GE WAN/LAN 1xGE WAN\LAN 2xGE LAN | 6 456 грн. |