Ваги Mesko MS 3159
Фото 13 |
Mesko MS 3159 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mesko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mesko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 3159
Усі ціни 70 →Ваги кухонні Mesko MS 3159 white | 336 грн. |
Ваги кухонні Mesko MS 3159 green | 399 грн. |
Ваги кухонні Mesko MS 3159 green | 408 грн. |
Електронні ваги кухонні Mesko MS 3159 white S | 514 грн. |
Ваги кухонні Mesko MS 3159 yellow | 336 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →