Пилосос
Metabo ASR 35H
Metabo ASR 35H |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo ASR 35H
Усі ціни 10 →Пилосос Metabo ASR 35 H ACP (602059000) | 30 969 грн. |
Пилосос промисловий Metabo ASR 35 H ACP 602059000 | 30 969 грн. |
Пилосос Metabo ASR 35 H ACP 602059000 | 30 969 грн. |
Пылесос Metabo ASR 35 H ACP (602059000) | 30 969 грн. |
Пилосос Metabo 35 L ( 1400 W ) (602059000) | 36 449 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →