Сушарка для білизни Metaltex Favonio (406003)
Фото 4 |
Metaltex Favonio |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metaltex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metaltex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metaltex Favonio
Усі ціни 9 →Сушарка Metaltex Favonio 3 м, 51x38x17см (406003 007) | 380 грн. |
Сушилка Metaltex Favonio 3 м, 51x38x17см (406003 007) | 380 грн. |
Сушарка для білизни навісна Metaltex Favonio (406003) | 481 грн. |
Сушарка METALTEX FAVONIO 51x38x17 см навісна чорне епоксидне покриття (406 | 447 грн. |
Сушарка METALTEX FAVONIO навісна 3 м 51Х38Х17 см (406003) | 447 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →