Сушарка для білизни Metaltex Ciclone
Відео 1Фото 1 |
Metaltex Ciclone |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metaltex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metaltex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metaltex Ciclone
Сушарка Metaltex для білизни Epotherm Ciclone 78x72x137 см 40 см (405870) | 4 113 грн. |
Сушилка Metaltex для белья Epotherm Ciclone 78x72x137 см 40 см (405870) | 3 428 грн. |
Сушарка для білизни Metaltex Ciclone на 3 рівні 78x68x137 см (405870) | 4 838 грн. |
Сушарка METALTEX CICLONE для білизни 40 м, 78x72x137 см (405870) | 4 838 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →