Мотошина Metzeler ME 888 Marathon Ultra 130/90 -16 72H
Відео 20 | Товар застарів 9 795 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 16; Індекс швидкості: H; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metzeler ME 888 Marathon Ultra 130/90 -16 72H
Ціни на Metzeler ME 888 Marathon Ultra 130/90 -16 72H |
---|---|---|---|---|
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 80/90 R21 54H WW | від 8 830 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 90/90 -21 54H | від 5 956 грн. | 8 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 100/90 -19 57H | від 6 095 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 110/90 -18 61H | від 5 830 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 110/90 R18 61H | від 5 817 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 110/90 R19 62H | від 7 547 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 120/70 R21 68H | від 10 816 грн. | 8 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 120/90 -17 64S | від 5 210 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 120/90 R17 64S | від 4 364 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 130/60 -19 61H | від 8 660 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 130/60 R19 61H | від 10 282 грн. | 8 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 130/70 -18 63H | від 5 730 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 130/70 R17 62V | від 5 731 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 130/70 R18 63V | від 8 983 грн. | 7 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 130/80 -17 65H | від 8 455 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 130/90 -16 67H WW | від 6 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 130/90 -16 73H | від 8 601 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 130/90 -16 73H WW | від 6 880 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 130/90 R16 67H | від 7 471 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 140/75 R17 67V | від 9 091 грн. | 11 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 140/80 -17 69H | від 6 950 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 140/80 -17 69V | від 5 610 грн. | 8 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 140/80 R17 69V | від 7 973 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 140/90 -16 77H | від 8 315 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 140/90 R15 70H | від 6 823 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 150/80 -16 71H | від 7 170 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 150/80 -16 77H WW | від 7 700 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 150/80 -17 72V | від 8 670 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 150/80 R16 71V | від 8 667 грн. | 7 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 150/80 R16 77H WW | від 8 527 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 150/80 R17 72V | від 10 027 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 150/90 -15 80H | від 7 965 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 150/90 R15 80H | від 8 437 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 160/70 -17 79V | від 9 528 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 160/80 -15 74S | від 6 050 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 160/80 -16 75H | від 8 810 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 160/80 R16 75H | від 10 766 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 170/70 -16 75H | від 9 661 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 180/55 -18 74W | від 9 690 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 180/55 -18 80H | від 10 527 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 180/55 R18 74W | від 11 281 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 180/60 R17 75V | від 11 425 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 180/65 -16 81H | від 10 121 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 180/70 R15 76H | від 8 470 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 200/50 -18 82H | від 10 210 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 200/70 R15 82H | від 10 107 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 210/50 R17 78W | від 8 440 грн. | 8 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 240/50 R16 84V | від 12 438 грн. | 7 пропозицій | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 280/35 -18 84V | від 11 040 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler ME 888 Marathon Ultra 280/35 R18 84V | від 12 336 грн. | 10 пропозицій |