Мотошина Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R
Фото 5 |
Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R
Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R MST R 3866300 | 7 233 грн. |
Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R Rear | 9 798 грн. |
Покришка METZELER KAROO EXTREME 150/70R17 69R TL (1344419) | 8 985 грн. |
Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R MST R | 7 663 грн. |
Мотошини Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R R | 7 393 грн. |
Модификації Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R
Ціни на Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R |
---|---|---|---|---|
Metzeler Karoo Extreme 90/90 -21 54R | від 7 370 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Karoo Extreme 90/90 -21 54S | від 3 305 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Karoo Extreme 90/90 R21 54R | від 4 627 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Karoo Extreme 140/80 -18 70R | від 5 740 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Karoo Extreme 140/80 R18 70R | від 6 667 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Karoo Extreme 150/70 -18 70S | від 5 930 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R | від 7 233 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Karoo Extreme 150/70 R18 70S | від 5 956 грн. | 8 пропозицій |