Мотошина Metzeler Karoo 3 150/70 -17 69R
Відео 19Фото 8 |
Metzeler Karoo 3 150/70 -17 69R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metzeler Karoo 3 150/70 -17 69R
Ціни на Metzeler Karoo 3 150/70 -17 69R |
---|---|---|---|---|
Metzeler Karoo 3 90/90 -21 54R | від 2 985 грн. | 10 пропозицій | ||
Metzeler Karoo 3 90/90 R21 54S | від 5 938 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Karoo 3 120/70 -19 60T | від 4 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Karoo 3 120/70 R19 60T | від 4 874 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 -17 69R | від 3 602 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R | від 4 460 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 R17 69R | від 4 262 грн. | 8 пропозицій | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 R18 70R | від 4 162 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Karoo 3 170/60 R17 72T | від 6 383 грн. | 5 пропозицій |
Схожі