Мотошина Metzeler Racetec RR Slick 120/70 R17 58W
Відео 3Фото 28 |
Metzeler Racetec RR Slick 120/70 R17 58W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metzeler Racetec RR Slick 120/70 R17 58W
Усі ціни 7 →Шини Metzeler Racetec RR Slick 120/70 R17 | 10 107 грн. |
Metzeler Racetec RR Slick K2 NHS 120/70 R17 TL Metzeler0202 | 7 786 грн. |
Metzeler Racetec RR Slick K2 120/70 R17 | 14 214 грн. |
Metzeler Racetec RR Slick K2 NHS 120/70 R17 TL | 8 199 грн. |
Metzeler Racetec RR Slick K350 NHS 120/70 R17 TL Metzeler0203 | 10 538 грн. |
Metzeler Racetec RR Slick K1 120/70 R17 | 14 214 грн. |
Metzeler Racetec RR Slick K350 NHS 120/70 R17 TL | 11 101 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metzeler Racetec RR Slick 120/70 R17 58W
Ціни на Metzeler Racetec RR Slick 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Metzeler Racetec RR Slick 120/70 R17 58W | від 7 786 грн. | 7 пропозицій | ||
Metzeler Racetec RR Slick 180/60 R17 75W | від 10 564 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Racetec RR Slick 200/60 R17 78W | від 12 325 грн. | 7 пропозицій |