USB-флешка Mibrand Ant 32 ГБ (MI3.2/AN32M4S)
Фото 3 |
Mibrand Ant 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mibrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mibrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mibrand Ant 32 ГБ
Mibrand USB 3.2 Gen1 Ant 32GB Silver | 159 грн. |
Флешка Mibrand Ant 32Gb USB 3.2 Silver | 169 грн. |
Флеш-накопичувач Mibrand 32 GB Ant USB 3.2 Silver (MI3.2/AN32M4S) MI3.2/AN | 199 грн. |
Флешка Mibrand Ant 32Gb USB 3.2 Silver | 219 грн. |
USB флеш-накопичувач 3.2 Mibrand Ant 32GB Gen1 Колір Стальний | 159 грн. |
Модификації Mibrand Ant
Ціни на Mibrand Ant |
---|---|---|---|---|
Mibrand Ant 32 ГБ | від 159 грн. | 5 пропозицій | ||
Mibrand Ant 64 ГБ | від 199 грн. | 6 пропозицій | ||
Mibrand Ant 128 ГБ | від 319 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →