Мотошина Michelin Pilot Road 5 GT 120/70 R18 59W
Відео 4Фото 6 |
Michelin Pilot Road 5 GT 120/70 R18 59W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Road 5 GT 120/70 R18 59W
Шини Michelin Road 5 GT 120/70 ZR18 59W | 9 073 грн. |
Michelin Pilot Road 5 GT 120/70 R18 59W TL F 954034 | 7 396 грн. |
Michelin Road 5 GT 120/70 R18 59W | 12 144 грн. |
Michelin Pilot Road 5 GT 120/70 R18 59W TL F | 7 851 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 5 GT 120/70 R18 59W
Ціни на Michelin Pilot Road 5 GT 120/70 R18 59W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 5 GT 120/70 R18 59W | від 7 396 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 5 GT 180/55 R17 73W | від 8 973 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 5 GT 190/50 R17 73W | від 9 731 грн. | 4 пропозиції |