Мотошина Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M
Відео 7Фото 2 | Товар застарів 5 208 грн. Призначення: кросова; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: M; |
Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M 70/100 B 17 " 40 M 70/100 B 17 " 40 R 70/100 B 19 " 42 M 70/100 R 17 " 40 M 70/100 R 19 " 42 M 80/100 B 21 " 80/100 R 21 " 51 M 51 M 90/100 B 14 " 49 M 90/100 B 16 " 51 M 90/100 B 21 " 57 M 90/100 R 14 " 49 M 90/100 R 16 " 51 M 100/90 B 19 " 100/90 R 19 " 57 M 57 M 100/100 B 18 " 59 M 100/100 R 18 " 59 M 110/90 B 19 " 110/90 R 19 " 62 M 62 M 110/100 B 18 " 64 M 110/100 R 18 " 64 M 120/80 B 19 " 120/80 R 19 " 63 M 63 M 120/90 B 18 " 120/90 R 18 " 65 M 65 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M
Ціни на Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M |
---|---|---|---|---|
Michelin Starcross 5 Medium 70/100 -17 40M | від 3 220 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Medium 70/100 -17 40R | від 3 690 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Medium 70/100 -19 42M | від 3 655 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Medium 70/100 R17 40M | від 3 209 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Medium 70/100 R19 42M | від 3 215 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Medium 80/100 R21 51M | від 6 281 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Medium 90/100 -14 49M | від 4 255 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Medium 90/100 -16 51M | від 3 520 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Medium 90/100 -21 57M | від 5 051 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Medium 90/100 R14 49M | від 3 353 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Medium 90/100 R16 51M | від 3 548 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Medium 100/90 R19 57M | від 5 622 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Medium 110/90 R19 62M | від 6 545 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Medium 120/80 R19 63M | від 5 183 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Medium 120/90 R18 65M | від 7 642 грн. | 1 пропозиція |