Мотошина Michelin Road 6 GT 120/70 R17 58W
Відео 11 |
Michelin Road 6 GT 120/70 R17 58W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Road 6 GT 120/70 R17 58W
Усі ціни 10 →Michelin Road 6 GT 120/70 R17 58W | 7 893 грн. |
Летние шины Michelin Road 6 GT 120/70 ZR17 58W 1002226714 | 7 423 грн. |
Шины Michelin Road 6 GT 120/70 ZR17 58W | 6 900 грн. |
Michelin Road 6 GT (120/70R17 58W) | 8 105 грн. |
Michelin Road 6 GT 120/70 R17 58W | 7 902 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Road 6 GT 120/70 R17 58W
Ціни на Michelin Road 6 GT 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Michelin Road 6 GT 120/70 R17 58W | від 6 541 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Road 6 GT 180/55 R17 73W | від 9 376 грн. | 11 пропозицій | ||
Michelin Road 6 GT 190/50 R17 73W | від 8 306 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Road 6 GT 190/55 R17 75W | від 9 284 грн. | 10 пропозицій |