Мотошина Michelin Anakee Adventure 90/90 -21 54V
Відео 47Фото 35 |
Michelin Anakee Adventure 90/90 -21 54V 90/90 B 21 " 54 V 90/90 R 21 " 54 H 100/90 B 19 " 57 V 100/90 R 19 " 57 V 110/80 B 18 " 58 V 110/80 B 19 " 59 V 110/80 R 18 " 58 V 110/80 R 19 " 59 V 120/70 B 17 " 58 V 120/70 R 17 " 57 V 120/70 R 17 " 58 V 120/70 R 19 " 60 V 130/80 R 17 " 65 H 140/80 B 17 " 69 H 140/80 R 17 " 69 H 150/70 R 17 " 69 V 150/70 R 18 " 70 H 150/70 R 18 " 70 V 160/60 R 17 " 69 V 170/60 B 17 " 72 V 170/60 R 17 " 72 V 180/55 B 17 " 73 V 180/55 R 17 " 73 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Anakee Adventure 90/90 -21 54V
Усі ціни 10 →Michelin ANAKEE ADVENTURE 90/90-21 54V (4057443368) | 6 770 грн. |
Всесезонные шины Michelin Anakee Adventure 90/90 R21 54V 1001426011 | 5 961 грн. |
Шини Michelin Anakee Adventure 90/90 R21 54V | 7 084 грн. |
Michelin Anakee Adventure 90/90 R21 54V TT/TL F 294501 | 6 194 грн. |
Michelin Anakee Adventure 90/90 R21 54V | 6 530 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Anakee Adventure 90/90 -21 54V
Ціни на Michelin Anakee Adventure 90/90 -21 54V |
---|---|---|---|---|
Michelin Anakee Adventure 90/90 -21 54V | від 5 800 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Anakee Adventure 90/90 R21 54H | від 4 397 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Anakee Adventure 100/90 -19 57V | від 5 460 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Anakee Adventure 100/90 R19 57V | від 5 610 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Anakee Adventure 110/80 -18 58V | від 4 970 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Anakee Adventure 110/80 -19 59V | від 6 030 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Anakee Adventure 110/80 R18 58V | від 4 953 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Anakee Adventure 110/80 R19 59V | від 6 335 грн. | 16 пропозицій | ||
Michelin Anakee Adventure 120/70 -17 58V | від 6 150 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Anakee Adventure 120/70 R17 57V | від 7 568 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Anakee Adventure 120/70 R17 58V | від 6 371 грн. | 17 пропозицій | ||
Michelin Anakee Adventure 120/70 R19 60V | від 4 988 грн. | 18 пропозицій | ||
Michelin Anakee Adventure 130/80 R17 65H | від 6 584 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Anakee Adventure 140/80 -17 69H | від 6 910 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Anakee Adventure 140/80 R17 69H | від 7 258 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Anakee Adventure 150/70 R17 69V | від 7 430 грн. | 12 пропозицій | ||
Michelin Anakee Adventure 150/70 R18 70H | від 7 822 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Anakee Adventure 150/70 R18 70V | від 7 741 грн. | 16 пропозицій | ||
Michelin Anakee Adventure 160/60 R17 69V | від 7 673 грн. | 13 пропозицій | ||
Michelin Anakee Adventure 170/60 -17 72V | від 7 330 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Anakee Adventure 170/60 R17 72V | від 7 739 грн. | 11 пропозицій | ||
Michelin Anakee Adventure 180/55 -17 73V | від 7 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Anakee Adventure 180/55 R17 73V | від 7 502 грн. | 14 пропозицій |