Мотошина Michelin Power Slick EVO 120/70 R17 58W
Відео 1Фото 5 |
Michelin Power Slick EVO 120/70 R17 58W 120/70 17 " 58 W 200/55 17 " 78 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Power Slick EVO 120/70 R17 58W
Усі ціни 19 →Michelin Power Slick 120/70 R17 58W | 4 592 грн. |
Летние шины Michelin Power Slick Evo 120/70 ZR17 58W 1001029561 | 4 701 грн. |
Michelin Power Slick Evo (120/70R17 58W) | 4 493 грн. |
Мотошини MICHELIN POWER SLICK EVO 120/70R17 58W | 4 616 грн. |
MICHELIN Мотошини MICHELIN POWER SLICK EVO 120/70R17 58W | 4 620 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Power Slick EVO 120/70 R17 58W
Ціни на Michelin Power Slick EVO 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Michelin Power Slick EVO 120/70 R17 58W | від 4 404 грн. | 19 пропозицій | ||
Michelin Power Slick EVO 200/55 R17 78W | від 6 606 грн. | 11 пропозицій |