Мотошина Mitas XT-754 120/90 -18 65M
Відео 4Фото 2 |
Mitas XT-754 120/90 -18 65M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mitas XT-754 120/90 -18 65M
Ціни на Mitas XT-754 120/90 -18 65M |
---|---|---|---|---|
Mitas XT-754 110/90 R19 62M | від 3 660 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitas XT-754 110/90 R19 62R | від 3 256 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas XT-754 110/100 -18 64P | від 3 040 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas XT-754 110/100 R18 64M | від 3 870 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas XT-754 110/100 R18 64P | від 3 345 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitas XT-754 120/90 -18 65M | від 4 820 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas XT-754 120/90 R18 65M | від 4 405 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas XT-754 120/90 R18 66P | від 5 500 грн. | 2 пропозиції |