Планшет
Microsoft Surface Pro 7 256 ГБ / 16 ГБ
Відео 28Фото 12 | Очікується у продажу 68 887 грн. ОС: Windows 10; дисплей ("): 12.3; роздільна здатність (пікс): 2736x1824; Вбудована пам'ять (ГБ): 256; Слот для карт пам’яті; Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax); Bluetooth: v 5.0; Основна: Камера (тилова) (МП): 8; автофокус; Зйомка Full HD (1080P): 1920х1080 пікс; гіроскоп; Матеріал корпуса: метал |
Microsoft Surface Pro 7 256 ГБ / 16 ГБ
Система:Windows 10
Діагональ дисплея:12.3 "
Роздільна здатність:2736x1824 пікс
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 16 ГБ
Процесор:Intel Core i5, Intel Core i7
Камера:8 (МП)
Селфі камера:5 МП
Матеріал корпуса:метал
Вага:770 г
Всі характеристики
Характеристики Surface Pro 7 256GB/16GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
21 липня 2021, 22:44
Характеристики устройства не правельны #
Характеристики устройства не правельны и это отпугивает покупателей. Только i3 с графическим процессором Intel HG Graphics, а вот i5, i7 с Intel Iris Plus Graphics
anonim
10 липня 2021, 20:57
На нëм можно скачивать hello neighbor и играть как на мобильном телефоне #
А можно ли будет бы играть в игры как на телефоне к примеру майнкрафт hello neighbor
И ещëна нëм есть русский язык и да вы можете привозить этот планшет до большелуга простоя переезжаю на несколько дней к бабушке кстати привезти конешно я имел ввиду когда куплю себе я ведь не беспризорник какой-то там
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості планшету Microsoft Surface Pro 7 256GB/16GB:
- Наявність відкидної підставки
- Датчик наближення, магнітометр
Модификації Microsoft Surface Pro 7
Ціни на Microsoft Surface Pro 7 |
---|---|---|---|---|
Microsoft Surface Pro 7 128 ГБ | від 31 878 грн. | 3 пропозиції | ||
Microsoft Surface Pro 7 256 ГБ / 8 ГБ | від 33 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Microsoft Surface Pro 7 512 ГБ | від 41 200 грн. | 15 пропозицій |