Планшет
Microsoft Surface Pro 7 Plus 256 ГБ / LTE
Відео 32Фото 25 |
Microsoft Surface Pro 7 Plus 256 ГБ / LTE
Система:Windows 10
Діагональ дисплея:12.3 "
Роздільна здатність:2736x1824 пікс
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Intel Core i5-1135G7
Камера:8 (МП)
Селфі камера:5 МП
Матеріал корпуса:метал
Вага:796 г
ОС Windows 10 Pro. Підтримка стилуса. Підтримка LTE. Аутентифікація по обличчю (Windows Hello). Знімний SSD-диск. Порт розширення Surface Connect.
У версіях LTE замість картрідера встановлений GSM-модуль. У стандартній комплектації у всій лінійці Pro 7 + присутній тільки зарядний пристрій і документація.
Всі характеристики
Характеристики Surface Pro 7 Plus 256GB LTE
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microsoft Surface Pro 7 Plus 256 ГБ / LTE
Усі ціни 12 →Планшет-трансформер Microsoft Surface Pro 7 Intel Core i5 Lte 8/256GB Silv | 40 057 грн. |
Планшет Microsoft Surface Pro 7 + i5/8GB/256GB Lte Platinum (1S3-00003) | 43 217 грн. |
Планшет Microsoft Surface Pro 7+ i5/8GB/256GB Lte Platinum (1S3-00003) | 42 452 грн. |
Microsoft Surface Pro 7+ Intel Core i5 LTE 8/256GB Silver (1S3-00003) 1S3- | 42 499 грн. |
Планшет Microsoft Surface Pro 7+ Intel Core i5 8/256Gb LTE Platinum (1S3-0 | 40 249 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Microsoft Surface Pro 7 Plus
Ціни на Microsoft Surface Pro 7 Plus |
---|---|---|---|---|
Microsoft Surface Pro 7 Plus 128 ГБ | від 27 190 грн. | 4 пропозиції | ||
Microsoft Surface Pro 7 Plus 256 ГБ | від 31 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Microsoft Surface Pro 7 Plus 256 ГБ / LTE | від 39 099 грн. | 12 пропозицій | ||
Microsoft Surface Pro 7 Plus 512 ГБ | від 43 314 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →