Планшет
Microsoft Surface Pro 7 512 ГБ
Відео 28Фото 12 |
Microsoft Surface Pro 7 512 ГБ
Система:Windows 10
Діагональ дисплея:12.3 "
Роздільна здатність:2736x1824 пікс
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 16 ГБ
Процесор:Intel Core i7-1065
Камера:8 (МП)
Селфі камера:5 МП
Матеріал корпуса:метал
Вага:770 г
Всі характеристики
Характеристики Surface Pro 7 512GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microsoft Surface Pro 7 512 ГБ
Усі ціни 16 →Планшет-трансформер Microsoft Surface Pro 7 Intel Core i7 16/256GB Platinu | 41 818 грн. |
Планшет-трансформер Microsoft Surface Pro 7 Intel Core i7 16/512GB Platinu | 42 210 грн. |
Планшет Microsoft Surface Pro 7 Intel Core i7 16/512GB Platinum (PVU-00001 | 45 370 грн. |
Планшет Microsoft Surface Pro 7 Intel Core i7 16/512GB Platinum (PVU-00001 | 44 567 грн. |
Microsoft Surface Pro 7 Intel Core i7 16/512GB Platinum (PVU-00001) PVU-00 | 44 699 грн. |
ще 11 пропозицій
anonim
21 липня 2021, 22:44
Характеристики устройства не правельны #
Характеристики устройства не правельны и это отпугивает покупателей. Только i3 с графическим процессором Intel HG Graphics, а вот i5, i7 с Intel Iris Plus Graphics
anonim
10 липня 2021, 20:57
На нëм можно скачивать hello neighbor и играть как на мобильном телефоне #
А можно ли будет бы играть в игры как на телефоне к примеру майнкрафт hello neighbor
И ещëна нëм есть русский язык и да вы можете привозить этот планшет до большелуга простоя переезжаю на несколько дней к бабушке кстати привезти конешно я имел ввиду когда куплю себе я ведь не беспризорник какой-то там
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості планшету Microsoft Surface Pro 7 512GB:
- Наявність відкидної підставки
- Датчик наближення, магнітометр
Модификації Microsoft Surface Pro 7
Ціни на Microsoft Surface Pro 7 |
---|---|---|---|---|
Microsoft Surface Pro 7 128 ГБ | від 31 838 грн. | 4 пропозиції | ||
Microsoft Surface Pro 7 256 ГБ / 8 ГБ | від 32 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Microsoft Surface Pro 7 512 ГБ | від 40 984 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →