Microsoft Surface Pro 8 128 ГБ (8PN-00001)
Відео 30Фото 10 | 29 129 грн. Купити! Планшет Microsoft Surface Pro 8 - i5/8GB/128GB (8PN-00001) PlatinumМаркетплейс: Rozetka.ua OrigamiЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Нове покоління просунутих і популярних планшетів від Microsoft, представлене на ринку в 2021 році. Як і раніше, ключова особливість сімейства-робота під ОС Windows, а також можливість підключення фірмової клавіатури, що в цілому розширює функціональні можливості техніки до ноутбука, залишаючи при цьому компактність планшетного комп'ютера. Але в порівнянні з попередником (Surface Pro 7) цей девайс може похвалитися більш продуктивними процесорами і ємною батареєю, а також підтримкою 4к для основної камери.
Але почнемо все ж з екрану. Планшет Microsoft Surface Pro 8 має великий 13-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2880x1920 і частотою 120 Гц, що забезпечує можливість відтворення деталізованої і плавної картинки. В цілому, апаратна начинка може відрізнятися залежно від конкретної модифікації. Так, деякі пристрої працюють під управлінням 2-ядерного процесора Core i3-1115g4, інші — його більш просунутого 4-ядерного побратима Core i5-1135g7.
Але в обох випадках використовується 8 ГБ оперативної пам'яті. Набір засобів комунікації примітний модулями Wi-Fi 6 і Bluetooth v 5.1, двома портами USB 4 з підтримкою Thunderbolt 4, а також класичним роз'ємом mini-Jack (3.5 мм) для проводового підключення навушників. Вбудований акумулятора на 6200 маг забезпечує техніці до 16 год безперервної роботи в режимі серфінгу в Інтернеті. Традиційно як для цієї серії, модель оснащена надійною фірмовою підставкою, яка дозволяє фіксувати пристрій під кутом.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Модификації Microsoft Surface Pro 8
Ціни на Microsoft Surface Pro 8 |
---|---|---|---|---|
Microsoft Surface Pro 8 128 ГБ | від 29 129 грн. | 1 пропозиція | ||
Microsoft Surface Pro 8 256 ГБ | від 48 590 грн. | 1 пропозиція | ||
Microsoft Surface Pro 8 512 ГБ | від 30 375 грн. | 2 пропозиції |