Планшет
Microsoft Surface Pro 9 256 ГБ / 16 ГБ
Відео 6Фото 13 |
Microsoft Surface Pro 9 256 ГБ / 16 ГБ
Система:Windows 11
Діагональ дисплея:13 "
Роздільна здатність:2880x1920 пікс
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 16 ГБ
Процесор:Intel Core i5-1235U, Intel Core i7-1255U
Камера:10 (МП), съемка 4K
Селфі камера:5 МП
Матеріал корпуса:метал
Вага:879 г
Два мікрофони для ефективного шумоподавлення. Планшет із захищеним ядром Secured-core PC із захистом від зовнішніх атак на рівні прошивки. Нові процесори 12-го покоління. Сертифікація Intel Evo (2 покоління) для моделей 256 ГБ та більше.
Планшети з підтримкою 5G оснащуються лише ОЗП типу LPDDR4X, процесорами Qualcomm SQ 3, USB портами 3.2 Gen 1 та підтримкою супутникових навігаційних систем. У всіх моделях немає аудіороз'єм 3.5 мм.
Всі характеристики
Характеристики Surface Pro 9 256GB/16GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microsoft Surface Pro 9 256 ГБ / 16 ГБ
Усі ціни 19 →Ноутбук Microsoft Surface Pro 9 i5/16GB/256GB/Win11 (QI9-00021) | 46 904 грн. |
Microsoft Surface Pro 9 i7 16/256GB Win 11 Graphite (QIL-00018) ФР-067671 | 55 999 грн. |
Microsoft Surface Pro 9 i7 16/256GB Win 11 Home Forest (QIL-00052) фр-0711 | 53 865 грн. |
Ноутбук Microsoft Surface Pro 9 (QI9-00021) | 82 499 грн. |
Планшет Microsoft Surface Pro 9 i5 16/256GB Win 11 Graphite (QI9-00021) | 70 620 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості планшету Microsoft Surface Pro 9 256GB/16GB:
- Сертифікація Intel Evo Gen 2 має такі мінімальні вимоги для пристрою:
- - Вихід зі сплячого режиму менш ніж за 1 секунду;
- - 9 або більше годин реального часу автономної роботи пристрою з дисплеєм Full HD;
- – 4 або більше годин автономної роботи при 30-хвилинній зарядці на пристроях із дисплеєм Full HD;
- – Наявність процесора Intel Core 11 покоління та вище з інтегрованою графікою Intel Xe.
Модификації Microsoft Surface Pro 9
Ціни на Microsoft Surface Pro 9 |
---|---|---|---|---|
Microsoft Surface Pro 9 128 ГБ | від 32 623 грн. | 1 пропозиція | ||
Microsoft Surface Pro 9 256 ГБ / 8 ГБ | від 40 389 грн. | 12 пропозицій | ||
Microsoft Surface Pro 9 256 ГБ / 16 ГБ | від 46 904 грн. | 19 пропозицій | ||
Microsoft Surface Pro 9 512 ГБ / 5G | від 64 584 грн. | 1 пропозиція | ||
Microsoft Surface Pro 9 512 ГБ / 8 ГБ | від 79 300 грн. | 4 пропозиції | ||
Microsoft Surface Pro 9 512 ГБ / 16 ГБ | від 64 969 грн. | 33 пропозиції | ||
Microsoft Surface Pro 9 1 ТБ / 16 ГБ | від 65 920 грн. | 8 пропозицій | ||
Microsoft Surface Pro 9 1 ТБ / 32 ГБ | від 78 280 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →