Тример для бороди MicroTouch Solo (63893)
Відео 21Фото 10 |
MicroTouch Solo |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MicroTouch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MicroTouch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MicroTouch Solo
Усі ціни 19 →Тример MicroTouch Solo K12-27 | 268 грн. |
Триммер для мужчин MICRO TOUCH SOLO | 287 грн. |
Акумуляторний Тример бритва Micro Touch Solo trimmer | 358 грн. |
Стрижка для бороди та стрижки волосся Solo Trimmer | 294 грн. |
Тример чоловічий універсальний MicroTouch Solo стрижка бороди бритва | 299 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →