Кавоварка Miele CM 7750 чорний
Відео 5Фото 6 |
Miele CM 7750 чорний |
|
Технологія CoffeeSelect — три контейнери для різних сортів кави з автоматичним або ручним вибором
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele CM 7750 чорний
Усі ціни 6 →Miele Miele CM 7750 OBSW | 169 590 грн. |
Кавомашина Miele CM 7750 29775020RU | 169 590 грн. |
Miele CM 7750 OBSW CM7750OBSW | 169 589 грн. |
Miele CM 7750 | 178 637 грн. |
Miele CM 7750 | 182 994 грн. |
Кавомашина MIELE CM 7750 Black Obsidian | 169 589 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Miele CM 7750:
- CupSensor — датчик визначає відстань від дозатора кави до краю чашки і автоматично регулює положення
- Функція кавник — приготування до 8 чашок кави
- Підсвічування чашок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →