Кавоварка Miele CM 6360
Відео 15Фото 7 |
Miele CM 6360 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele CM 6360
Усі ціни 12 →Кавомашина Miele CM 6360 чорна | 79 789 грн. |
Miele Miele CM 6360 LOCM | 79 790 грн. |
Кавомашина Miele CM 6360 Black (29636011RU) 29636011RU | 79 790 грн. |
Кофемашина Miele CM 6360 Black (29636009RU) | 79 790 грн. |
Кавомашина автоматична Miele MilkPerfection CM 6360 Obsidian Black CleanSt | 51 979 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Miele CM 6360:
- Підсвічування чашок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →