Кавоварка De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.80.SB сріблястий
Відео 1Фото 11 |
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.80.SB сріблястий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.80.SB сріблястий
Усі ціни 15 →Кавомашина Delonghi Magnifica Start ECAM 220.80.SB | 19 299 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Start ECAM 220.80.SB | 18 900 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Start ECAM 220.80.SB | 20 492 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Start Ecam 220.80.SB | 19 110 грн. |
Кавоварка Delonghi ECAM220.80.SB | 20 028 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →