Кавоварка Miele CM 7350
Фото 8 |
Miele CM 7350 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele CM 7350
Усі ціни 12 →Miele Miele CM 7350 BRWS | 118 990 грн. |
Кавомашина Miele CM 7350 29735020RU | 118 990 грн. |
Кофемашина Miele CM 7350 черный обсидиан | 118 990 грн. |
Miele CM 7350 | 104 069 грн. |
Miele CM 7350 OBSW CM7350OBSW | 118 989 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості кавоварки Miele CM 7350:
- CupSensor — датчик визначає відстань від дозатора кави до краю чашки і автоматично регулює положення
- Функція кавник — приготування до 8 чашок кави
- Підсвічування чашок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →