Кавоварка Nivona CafeRomatica 769 сріблястий (NICR 769)
Відео 1Фото 4 |
Nivona CafeRomatica 769 сріблястий |
|
Стильна, практична і надійна автоматична кавоварка з фірмовою системою Aroma Balance для приготування ароматного еспресо і напоїв на його основі. Виробником позиціонується як збалансований продукт середнього класу з лінійки Nivona CafeRomatica зразка 2019 року. Однаково ефективно працює як із зерновою, так і меленою кавою. Здатна повноцінно автоматизувати всі етапи приготування (помел, пресування меленої маси, попереднє змочування для повного розкриття аромату, підігрів води і заварювання).
Користувачеві потрібно просто вибрати відповідну програму і через невеликий проміжок часу забрати чашку ароматного і смачного напою. Кавоварка Nivona NICR 769 здатна самостійно готувати еспресо (звичайний або подвійний), еспресо лунго, кава крему, американо, Капучіно і лате макіато. Також передбачена окрема подача гарячого молока або гарячої води для заварювання чаю. Вибір програм здійснюється за допомогою цифрової системи управління з невеликим кольоровим дисплеєм і можливістю запам'ятовування п'яти призначених для користувача рецептів. Підтримується регулювання міцності (5 варіантів), об'єму і температури готового напою. Завдяки значному об'єму ємності для води (2,2 л) і великому контейнеру для зерен, ця модель може використовуватися в малому офісі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nivona 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nivona.
Купити Nivona CafeRomatica 769 сріблястий
Усі ціни 17 →Кавомашина Nivona CafeRomatica 769 (NICR 769) | 22 079 грн. |
Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 769 (NICR 769) CafeRomatica 769 | 23 718 грн. |
Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 769 (NICR 769) | 22 050 грн. |
Nivona CafeRomatica 769 (NICR 769) | 21 700 грн. |
Кавоварка Nivona CafeRomatica 769 | 23 044 грн. |
- Регульований по висоті дозатор кави
- Автоматичний контроль рівня води та кавових зерен
- Підсвічування чашки