Тример Milwaukee M18 BLLT-0 (4933472218)
Відео 5Фото 6 |
Акумуляторний триммер професійного класу оснащений безщітковим двигуном. Має два режими роботи: швидкість 6200 об/хв призначена для отримання максимальної потужності, а режим 4900 об/хв забезпечує максимальну тривалість роботи на одній зарядці. Ширина захвату тримера Milwaukee M18 BLLT-0 дорівнює 40 мм (повернувши іншою стороною ніж, що знаходиться всередині захисного кожуха, ширину захвату можна зменшити до 35 см).
У шпулю можна заправляти волосінь діаметром 2 – 2.4 мм. Розбірна штанга дозволяє складати інструмент удвічі зменшення його розмірів під час перевезення чи під час зберігання. У даній комплектації триммер поставляється без акумулятора та зарядного пристрою. Як джерело живлення можна використовувати батареї Milwaukee M18 будь-якої ємності (акумулятор на 8 Ач забезпечить до 1 години автономної роботи інструменту без підзарядки).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 BLLT-0
Усі ціни 7 →Тример акумуляторний Milwaukee M18 M18BLLT-0 (Без АКБ і ЗП) 4933472218 | 7 999 грн. |
Акумуляторна коса Milwaukee M18 FAC-0 FUEL (18 В, без АКБ, 400 мм) (493347 | 7 777 грн. |
Milwaukee M18 Bllt-0 4933472218 | 10 680 грн. |
Milwaukee M18 Bllt-0 4933472218 | 10 947 грн. |
Milwaukee M18BLLT-0 FUEL (4933472218) M18BLLT-0FUEL(4933472218) | 7 779 грн. |
Milwaukee M18 Bllt-0 4933472218 | 11 214 грн. |
Тример Milwaukee M18 безщітковий M18BLLT-0 FUEL (4933472218) | 7 778 грн. |