Шухляди для інструменту Milwaukee Packout 3pcs Set (4932464244)
Відео 6Фото 14 |
Milwaukee Packout 3pcs Set (4932464244) |
|
Комплект складається з ящиків Milwaukee 4932464080, 4932464079 і 4932464078
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee Packout 3pcs Set (4932464244)
Усі ціни 13 →Ящик для інструментів Milwaukee набір PACKOUT (4932464244) | 17 799 грн. |
Ящик для инструмента Milwaukee набор PACKOUT (4932464244) 4932464244 | 16 233 грн. |
Ящик для інструментів Milwaukee набір PACKOUT (4932464244) 4932464244 | 17 799 грн. |
Milwaukee Ящик для інструментів Milwaukee набір PACKOUT (4932464244) 49324 | 17 799 грн. |
Milwaukee Zestaw Packout 123 4932464244 | 15 800 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →