Лонгборд Mindless Raider VI
Фото 6 |
Mindless Raider VI |
|
Дека виготовлена із шарів канадського клена, бамбука та скловолокна. Поверхня: гриптейп (наждак) із напиленням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mindless 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mindless.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mindless Raider VI
Усі ціни 17 →Круізер Mindless Raider VI grey ML2060-GY | 7 476 грн. |
Mindless Круизер Mindless Raider VI 86 х 20 см Черно-голубой ML2060-MT | 7 476 грн. |
Круїзер Mindless Raider VI Mint (ML2060-MT) | 7 476 грн. |
Круізер Mindless Raider VI mint ML2060-MT | 7 476 грн. |
Mindless Круизер Mindless Raider VI grey 86 х 20 см Черно-серый ML2060-GY | 7 476 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →