Таль MIOL 80-490
MIOL 80-490 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 80-490
Таль цепная Miol 80-490 3 т, 3 м 92143 | 6 280 грн. |
Таль ручная стационарная Miol 3т (80-490) | 6 278 грн. |
Таль Miol ручний, 3 т, 3 м (80-490) | 6 278 грн. |
Лебідка ручна ланцюгова (3 т, 3 м) MIOL 80-490 | 7 467 грн. |
Модификації MIOL 80-490
Ціни на MIOL 80-490 |
---|---|---|---|---|
MIOL 80-489 | від 4 459 грн. | 3 пропозиції | ||
MIOL 80-490 | від 6 278 грн. | 4 пропозиції | ||
MIOL 80-491 | від 8 820 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →