Таль / лебідка MIOL 80-465
MIOL 80-465 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 80-465
Лебедка барабанная Miol 80-465, 900 кг, 8.5 м 92074 | 1 879 грн. |
Лебідка барабанна Miol 80-465 тросові, 0.9 т, 8.5 м | 1 587 грн. |
Лебедка ручная Miol 0,9т (80-465) | 1 779 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →