Таль / лебідка MIOL 80-479
Фото 5 |
MIOL 80-479 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 80-479
Лебедка рычажная Miol 80-479 тросовая, 4 т, 3 м 92071 | 2 603 грн. |
Лебідка важільна Miol 80-479 тросові, 4 т, 3 м | 2 672 грн. |
Лебедка ручная Miol 4,0т (80-479) | 2 076 грн. |
Лебідка ручна (4 т, 3 м) MIOL 80-479 з подвійним храповим механізмом | 2 395 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →