Мотошина Mitas MC-17 130/90 -10 61J
Очікується у продажу 2 175 грн. Призначення: ендуро; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 10; Індекс швидкості: J; |
Mitas MC-17 130/90 -10 61J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas MC-17 130/90 -10 61J
Ціни на Mitas MC-17 130/90 -10 61J |
---|---|---|---|---|
Mitas MC-17 120/90 R10 56J | від 2 248 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas MC-17 130/90 R10 61J | від 2 715 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas MC-17 150/80 -10 65L | від 2 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas MC-17 150/80 R10 65L | від 2 891 грн. | 3 пропозиції |