Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Mitas

Мотошина Mitas Touring Force 120/60 R17 55W

Фото - Мотошина Mitas Touring Force 120/60 R17 55W
Відео 22Фото 6
Mitas Touring Force 120/60 R17 55W
Призначення
дорожня
Рекомендована вісь
передня (Front)
Сезон
літня
Ширина
120 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
55
Індекс швидкості
W
Тип покришки
безкамерна (TL)
Конструкція
R
Офіційний сайт
mitas-moto.com
Дата додавання на E-Katalog
січень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Mitas Touring Force 120/60 R17 55W

Усі ціни 6 →

Mitas Touring Force 120/60 R17 55W

Бренд - Mitas;Сезон - Літні;Тип авто - Мото;Ширина - 120;Профіль - 60;Діаметр - 17;Індекс навантаження - 55;Індекс швидкості - W;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
5 543 грн.

Mitas Touring Force (120/60R17 55W)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
4 788 грн.

Mitas Touring Force 120/60 R17 55W 3001598156000

Mitas Touring Force 120/60 R17 55W
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 558 грн.

Літня шина Mitas Touring Force 120/60 R17 55W

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 914 грн.

Літня шина Mitas Touring Force 120/60 R17 55W

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 876 грн.

Мотошини Mitas Touring Force 120/60 R17 55W TL F

Маркетплейс: Rozetka.ua  ZRShyna З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 563 грн.

Динаміка цін на Mitas Touring Force 120/60 R17 55W

Модификації Mitas Touring Force 120/60 R17 55W

Ціни на Mitas Touring Force 120/60 R17 55W
Mitas Touring Force 110/70 R16 52P від 2 758 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 110/80 R19 59V від 5 393 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 110/80 R19 59W від 5 420 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force 120/60 R17 55W від 4 558 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force 120/70 R12 51S від 2 931 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 120/70 R15 56P від 3 575 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 120/70 R15 56V від 4 996 грн.5 пропозицій
Mitas Touring Force 120/70 R17 58W від 5 369 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force 120/70 R19 60W від 5 470 грн.12 пропозицій
Mitas Touring Force 120/80 R14 58S від 3 531 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 130/70 R16 61P від 4 119 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 140/70 R16 65P від 3 480 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 140/70 R16 65S від 3 837 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 150/70 R17 69V від 7 646 грн.5 пропозицій
Mitas Touring Force 150/70 R17 69W від 6 406 грн.7 пропозицій
Mitas Touring Force 160/60 R15 67V від 5 414 грн.7 пропозицій
Mitas Touring Force 160/60 R17 69W від 5 962 грн.9 пропозицій
Mitas Touring Force 170/60 R17 72V від 7 617 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 170/60 R17 72W від 6 730 грн.12 пропозицій
Mitas Touring Force 180/55 R17 73W від 6 469 грн.11 пропозицій
Mitas Touring Force 190/50 R17 73W від 5 835 грн.12 пропозицій
Mitas Touring Force 190/55 R17 75W від 6 210 грн.16 пропозицій
Відеоогляди