Вантажна шина Mitas MPT-01 405/70 R24 152B
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas MPT-01 405/70 R24 152B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas MPT-01 405/70 R24 152B
Индустриальные шины Mitas MPT-01 (индустриальная) 405/70 R24 152B 14PR 100 | 28 878 грн. |
Індустріальні шини Mitas MPT-01 (індустріальна) 405/70 R24 152B 14PR | 30 611 грн. |
Шина Mitas MPT-01 (індустріальна) 405/70 R24 152B PR14 | 30 879 грн. |