Вантажна шина Mitas MPT-03 18 R19.5 156D
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas MPT-03 18 R19.5 156D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas MPT-03 18 R19.5 156D
Усі ціни 6 →Mitas MPT-03 (индустриальная) 18 R19.5 156D PR16 | 28 803 грн. |
Индустриальные шины Mitas MPT-03 (индустриальная) 18 R19.5 156D 16PR 10010 | 29 221 грн. |
Шини Mitas MPT-03 (индустриальная) 18 R19,5 156D 16PR | 36 953 грн. |
Mitas MPT-03 індустріальна універсальна (18R19,5 156D) 288223 | 28 393 грн. |
Вантажні шини Mitas MPT-03 (індустріальна) 18 R19.5 156D 16PR | 30 974 грн. |
Шина Mitas MPT-03 (індустріальна) 18 R19.5 156D PR16 | 31 693 грн. |