Мотошина Mitas Terra Force-R 130/80 -17 65H
Відео 6Фото 3 | Товар застарів 7 067 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: H; |
Mitas Terra Force-R 130/80 -17 65H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mitas Terra Force-R 130/80 -17 65H
Ціни на Mitas Terra Force-R 130/80 -17 65H |
---|---|---|---|---|
Mitas Terra Force-R 140/80 R17 69V | від 5 554 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas Terra Force-R 150/70 R17 69V | від 5 713 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas Terra Force-R 170/60 R17 72W | від 6 657 грн. | 2 пропозиції |