Вантажна шина Mitas TR-08 I-3 400/60 R15.5 145A8
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas TR-08 I-3 400/60 R15.5 145A8 400/60 R15.5 " 140 A8 400/60 R15.5 " 145 A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas TR-08 I-3 400/60 R15.5 145A8
Mitas TR-08 (индустриальная) 400/60 R15.5 145A8 PR14 | 12 276 грн. |
Индустриальные шины Mitas TR-08 (индустриальная) 400/60 R15.5 145A8 Reinfo | 12 455 грн. |
Шини Mitas TR-08 (индустриальная) 400/60 R15,5 145A8 Reinforced | 12 596 грн. |
Індустріальні шини Mitas TR-08 (індустріальна) 400/60 R15.5 145A8 Reinforc | 13 202 грн. |
Модификації Mitas TR-08 I-3 400/60 R15.5 145A8
Ціни на Mitas TR-08 I-3 400/60 R15.5 145A8 |
---|---|---|---|---|
Mitas TR-08 I-3 400/60 R15.5 140A8 | від 10 840 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas TR-08 I-3 400/60 R15.5 145A8 | від 12 276 грн. | 4 пропозиції |
Схожі