Вантажна шина Mitas TR-08 I-3 550/60 R22.5 167A8
Товар застарів 48 526 грн. Тип: універсальна; Ширина (мм): 500; Профіль (%): 60; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 167; |
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas TR-08 I-3 550/60 R22.5 167A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas TR-08 I-3 550/60 R22.5 167A8
Ціни на Mitas TR-08 I-3 550/60 R22.5 167A8 |
---|---|---|---|---|
Mitas TR-08 I-3 500/60 R22.5 147A8 | від 24 373 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas TR-08 I-3 500/60 R22.5 159A8 | від 23 989 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas TR-08 I-3 550/60 R22.5 171A8 | від 31 867 грн. | 4 пропозиції |