Вантажна шина Ovation VI-022 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-022 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-022 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 24 →Ovation VI-022 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 11 210 грн. |
Ovation VI-022 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 10 331 грн. |
Ovation VI-022 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 9 700 грн. |
Ovation VI-022 (Прицепная) (385/65R22.5 160K) | 9 839 грн. |
Ovation VI-022 385/65 R22.5 160K | 9 900 грн. |
ще 19 пропозицій